Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Zwroty i wymiany

ZWROTY

1. Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o ochronie praw konsumentów z towaru zakupionego w naszym sklepie można zrezygnować i odstąpić od umowy kupna-sprzedaży zawartej na odległość bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru. W celu odstąpienia od umowy Klient zobowiązany jest złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Termin do odstąpienia od umowy i złożenia na piśmie stosownego, jednoznacznego oświadczenia wygasa po upływie 14 dni od dnia wydania zakupionego towaru (polecamy skorzystać z formularza odstąpienia od umowy - zwrotu towaru TUTAJ, wzór do jego wypełnienia dostępny jest TUTAJ).

2. Zwroty towaru przyjmujemy osobiście w siedzibie firmy lub wysyłkowo na koszt kupującego - możliwie najtańszą dostępną drogą wysyłkową, najlepiej listem poleconym lub paczką za pośrednictwem poczty polskiej w cenie min 5zł brutto w przypadku poleconego ekonomicznego listu o gabarycie A lub min 15zł brutto za paczkę do 5kg.

3. Klient otrzymuje zwrot ceny produktu oraz kosztów transportu (pełna kwota jaka została wpłacona firmie MANETKA). Podstawą zwrotu jest paragon fiskalny lub faktura. Wypłaty należności dokonywane są w formie przelewu bankowego oraz gotówkowo w sklepie stacjonarnym.

4. Zwrot towaru jest to możliwy tylko jeśli produkt jest w stanie niezmienionym (konsument odstępujący od umowy może korzystać z towaru tylko tak, jak robiłby to w sklepie stacjonarnym).

5. Firma MANETKA zastrzega sobie prawo do zweryfikowania spełnienia warunków zwrotu towarów, o  których mowa powyżej przed podjęciem decyzji w przedmiocie zwrotu towaru.

6. Firma MANETKA zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zwrotu towaru na zasadach określonych w ninejszym regulaminie, w uzasadnionych przypadkach.

7. Uprawnienie do zwrotu towaru nie narusza uprawnień konsumenckich Klientów w odniesieniu do towarów wadliwych, wynikających z przepisów ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz przepisów Kodeksu Cywilnego.

WYMIANY

1. Towar zakupiony w naszym sklepie można wymienić w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru. Jest to możliwe tylko jeśli produkt jest w stanie niezmienionym (konsument odstępujący od umowy może korzystać z towaru tylko tak, jak robiłby to w sklepie stacjonarnym). Polecamy skorzystać z formularza wymiany towaru TUTAJ, wzór do jego wypełnienia dostępny jest TUTAJ).

2. Wymiany pełnowartościowego towaru przyjmujemy osobiście w siedzibie firmy lub wysyłkowo na koszt kupującego - możliwie najtańszą dostępną drogą wysyłkową, najlepiej listem poleconym lub paczką za pośrednictwem poczty polskiej w cenie min 5zł brutto w przypadku poleconego ekonomicznego listu o gabarycie A lub min 15zł brutto za paczkę do 5kg.

3. Wymiany towaru można dokonać pod warunkiem łącznego spełnienia następujących warunków:
- należy posiadać dowód zakupu (paragon fiskalny / faktura zakupu),
- towar jest kompletny (z dodatkowym wyposażeniem, jeśli takie było),
- towar nie nosi śladów użytkowania / montażu.

4. Firma MANETKA zastrzega sobie prawo do zweryfikowania spełnienia warunków wymiany towarów, o  których mowa powyżej przed podjęciem decyzji w przedmiocie wymiany towaru pełnowartościowego.

5. Firma MANETKA zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia wymiany towaru pełnowartościowego na zasadach określonych w niniejszym regulaminie, w uzasadnionych przypadkach.

6. Sprzedający zobowiązuje się do rozpatrzenia przyjęcia wymiany towaru w ciągu 7 dni roboczych od dnia otrzymania przesyłki od Klienta oraz poinformowania Kupującego w ciągu kolejnych 7 dni roboczych o wyniku rozpatrzenia wniosku o wymianę towaru.

Witryna stworzona na platformie